Bezešvá trubka z měkké oceli A106
Roční tržby společnosti GNEE dosáhly 1 miliardy USD a mezi její hlavní exportní produkty patří bezešvé ocelové trubky z uhlíkové oceli ASTM A106/A53/API5L PSL1 GR.B.
TheOznačení normy: ASTM A106norma specifikuje různé třídy a typy bezešvých trubek z uhlíkové oceli, jako je A106 Grade A, A106 Grade B a A106 Grade C. Tyto materiály potrubí se běžně používají ve vysokoteplotních a vysokotlakých aplikacích, jako jsou kotle, tlakové nádoby, převody oleje a plynu linky a další.
Obsah uhlíkuKarbonová trubka A53je menší než 0,25 %, díky čemuž má dobrou svařitelnost a výkon při zpracování. Snadněji se svařuje s jinými kovovými materiály a snáze se obrábí během výroby. Díky vhodnému množství uhlíku a dalších legujících prvků má trubka z nízkouhlíkové oceli A53 vysokou pevnost a může splňovat požadavky různých mechanických a konstrukčních aplikací.
Chemické Složení A Mechanické Vlastnosti
| Školní známka | Chemické kompozice | |||||||||
| C | Mn | P | S | Si | Čr | Měď | Mo | Ni | V | |
| A106-A | Menší nebo rovno 0.25 | 0.27-0.93 | Menší nebo rovno 0.035 | Menší nebo rovno 0.035 | Větší nebo rovno 0.10 | Menší nebo rovno 0.40 | Menší nebo rovno 0.40 | Menší nebo rovno 0.15 | Menší nebo rovno 0.40 | Menší nebo rovno 0.08 |
| A106-B | Menší nebo rovno 0.30 | 0.29-1.06 | Menší nebo rovno 0.035 | Menší nebo rovno 0.035 | Větší nebo rovno 0.10 | Menší nebo rovno 0.40 | Menší nebo rovno 0.40 | Menší nebo rovno 0.15 | Menší nebo rovno 0.40 | Menší nebo rovno 0.08 |
| Školní známka | Mechanické vlastnosti | |||||||||
| Pevnost v tahu (Mpa) | Mez kluzu (Mpa) | Prodloužení(%) | ||||||||
| A106-A | Větší nebo rovno 330 | Větší nebo rovno 205 | 30 | |||||||
| A106-B | Větší nebo rovno 415 | Větší nebo rovno 240 | 30 | |||||||
Poznámka: ① Při každém {{0}},01% snížení obsahu uhlíku pod stanovený maximální obsah uhlíku mohou bezešvé ocelové trubky A106 zvýšit obsah manganu o 0,06 % nad stanovený maximální obsah manganu, ale maximum nesmí překročit 1,35 %;
②Součet pěti prvků Cu, Ni, Cr, Mo a V nesmí překročit 1.00%
Chemické složení bezešvých ocelových trubek ASTM A53:
| Školní známka | Chemické složení (%) Max. | ||||||||
| C | Mn | P | S | Měď | Ni | Čr | Mo | V | |
| A | 0.25 | 0.95 | 0.05 | 0.045 | 0.40 | 0.40 | 0.40 | 0.15 | 0.08 |
| B | 0.30 | 1.20 | 0.05 | 0.045 | 0.40 | 0.40 | 0.40 | 0.15 | 0.08 |
uhlíková ocelová trubka ASTM A53 Mechanické vlastnosti:
| Školní známka | Mechanické vlastnosti | |
| Pevnost v tahu (Mpa) | Mez kluzu (Mpa) | |
| A | Větší nebo rovno 48,000 (Větší než nebo rovno 330) | Větší nebo rovno 30,000 (Větší než nebo rovno 205) |
| B | Větší nebo rovno 60,000 (Větší než nebo rovno 415) | Větší nebo rovno 35,000 (Větší než nebo rovno 240) |
Trubka z uhlíkové oceli A53 sch 40

Délka ocelové trubky:
Lze jej vyrobit v délkách 5,8 m, 6 m a až 12 m a lze jej vyrobit také podle potřeb uživatele.
Vnější průměr produktu:
1/2"-28", 21.3-711,2 mm,
Tloušťka stěny:
SCH30, SCH40, STD, XS, SCH80, SCH160, XXS atd.
Bezešvé trubky lze podle potřeby ošetřit povrchovou antikorozí, s plastovými uzávěry na obou koncích, podle potřeby zkosit a lze je kontrolovat.
Pokud váš projekt hledá tento typ ocelové trubky, kontaktujte nás včas, abychom získali cenovou nabídku!sales@gneetube.com
Prostředí Gnee Factory


Populární Tagy: astm a106 a53 bezešvé uhlíkové trubky, Čína astm a106 a53 bezešvé uhlíkové trubky výrobci, dodavatelé, továrna



